wtorek, 2 maja 2017

THE DREAM ROLL / BABSKI ZLOT MOTOCYKLOWY

Od kilku lat dość mocno przyglądam się naszej rodzimej scenie kustomowej i choć nadal ciężko idzie to widzę światełko w tunelu.
Coraz więcej pojawia się cafe racerów, fajnie zrobionych bobberów czy odrestaurowanych i o małej pojemności klasyków. Ba! coraz więcej widzę też dziewczyn jeżdżących na tych sprzętach.
Cztery lata temu, zrobiłyśmy z moją kuzynką podejście numer jeden i zorganizowałyśmy Ladies Motor Rumble Vol. 1. Czy nam się udało czy nie, to nie nam oceniać ale w mojej głowie cały czas pomysł ten nie daje spokoju. Wciąż marzy mi się klimatyczna impreza tylko z babami na motocyklach. Może kiedyś wrócimy jeszcze do Ladies...
Ciągle też czuję, że nasz rodzimy rynek nie docenia tego, że jest nas tak dużo i wciąż przybywa. Mały wybór odzieży motocyklowej (później jesteś na zlocie i wszystkie w tych samych kurtkach), mały wybór butów (tylko kobieta zrozumie ile można mieć ich w szafie i ciągle mało) a o reszcie już nie wspomnę. Chcesz zamówić coś fajnego np z Niemiec? Wyskakuj z kasiurki i zostaw tam pół wypłaty;)
Mamy w Polsce tylu fajnych i zdolnych rzemieślników, trzeba pokazać im właściwą drogę.
Skoro jesteśmy już przy temacie kobiet na motocyklach, zerknijcie na poniższy filmik i zobaczcie jak można się bawić.
Miłej majówki.


The Dream Roll from Aly Spengler on Vimeo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Śmiało komentuj...nie obrażaj!